Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co prowadzi do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także skutkować osłabieniem mięśni, obniżeniem masy kostnej oraz zaburzeniami wzwodu. Pozostałe choroby, które
kamagra tanio mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli borykasz się z którymś z tych przypadków, spytaj swojego lekarza, jak możesz zapobiegać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w terapii prostaty, mogą także wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze skutków ubocznych ich używania. Przed rozpoczęciem zażywania jakichkolwiek leków na receptę, precyzyjnie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o ich działaniu tania viagra jak również o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi myśli, iż niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy starszych mężczyzn. Jednakże to nieprawda. Dzisiaj mnóstwo mężczyzn w wieku 30-40 lat zgłasza kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia albo szkodliwe nawyki, takie jak palenie tytoniu, zła dieta, mało snu i inne podobne okoliczności. Zastanów się nad przemianą stylu życia, zerwij z papierosami, zacznij uprawiać sport i zmień dietę na lżejszą, a ochota na seks nie powinna być już kłopotem.

Comments are closed.